Понеділок, 27.06.16, 14:07 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Наші проекти » Міжнародне молодіжне спортивне партнерство

Міжнародне молодіжне спортивне партнерство

International Youth Sport Partnership
Medzinarodne partnerstvo mladeznickeho sportu
Міжнародне молодіжне спортивне партнерство

Сортувати за: датою · назвою · рейтингом · переглядами · переходами
У Словаччині розпочався літній молодіжний табір на воді
18 червня в Словаччині урочисто відкрили третій молодіжний літній спортивний табір для українських та словацьких студентів на озері Домаша. Серед учасників шістнадцятеро студентів УжНУ на чолі з деканом факультету здоров’я людини Оленою Дуло. Тижневий збір з водних видів спорту реалізується у рамках проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» між Словаччиною та Україною завдяки підтримці Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини.
Міжнародне молодіжне спортивне партнерство | Переглядів: 17 | Дата: 20.06.16

У Словаччині з участю студентів УжНУ днями стартує третій тижневий молодіжний спортивний табір
У рамках проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» між Словаччиною та Україною завдяки підтримці Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини з 18 до 25 червня відбудеться третій тижневий студентський табір.

На сновборді катаються всі – результат роботи спортивного табору в Татрах
Нещодавно завершився тижневий молодіжний табір сновбордингу в Татрах (Словаччина), який відбувається завдяки ґрантовій підтримці Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини. Українські й словацькі студенти майже досконало опанували катання на сновборді, пізнавали культуру Словаччини, а також – одне одного.

Студентський весільний перформанс у музеї Словаччини
Українські та словацькі студенти пізнають культуру Словаччини. Днями всі учасники проекту відвідали музей народної культури та побуту Ждіяру. Під час культпоходу молодь навіть змогла приміряти народні костюми та взяти участь в інсценізації весілля.

У Татрах стартував уже другий молодіжний спортивний табір
5 березня у Словаччині стартував тижневий табір зимових видів спорту, участь в якому беруть українські та словацькі студенти. Це вже другий спільний молодіжний табір, який відбувається завдяки ґрантовій підтримці Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини. Перший, нагадаємо, тривав з 13 до 19 лютого на горі Красії (с. Кострино Великоберезнянського району Закарпаття).

На Красії завершив роботу табір сновбордингу
19 лютого фінішував молодіжний табір сновбордингу на Красії, який відбувався завдяки ґрантовій підтримці Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини. Вся українсько-словацька команда оздоровилася, відпочила, навчилася кататися на лижах або сновбордах, та чи не найголовніше – студенти двох держав перезнайомилися й краще пізнали одне одного, ознайомилися з особливостями культури країн тощо.

На сновборди і лижі – ставали за день!

Упродовж тижня 32 студентів зі Словаччини та України навчаються і вдосконалюють свої навички катання на сновбордах та лижах. Тренують їх кращі інструктори, майстри спорту, чемпіони. Найшвидше навчилися – за кілька годин, зазвичай за день тренувань, якщо немає страху. Проте всі тренери переконують: навчитися можуть усі – було би бажання.


Вечори знайомств і спілкування на Красії
Завдяки ґрантовій підтримці Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини на Закарпатті триває молодіжний спортивний табір зимових видів спорту. Основною його метою є рекреація, популяризація здорового способу життя та, чи не найголовніше, – комунікація між українськими та словацькими студентами.

​Словацька та українська молодь спортивно відпочиває на Красії

На горі Красії, що на Великоберезнянщині, продовжує свою роботу міжнародний студентський спортивний табір із зимових видів спорту. Він проводиться завдяки словацько-українському проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» та ґрантовій підтримці Норвезького фінансового механізму. Яким є день учасників, кореспондент Медіацентру побачив на власні очі.


Студентський табір зі сновбордингу відкрито!
13 грудня на горі Красії розпочався тижневий студентський табір зі сновбордингу, який проводиться в рамках проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» між Словаччиною та Україною завдяки фінансуванню Норвезького фінансового механізму. Урочисте відкриття табору відбулося біля ректорату УжНУ.

Cтуденти УжНУ тиждень перебуватимуть у таборі для сновбордингу
У рамках спільної реалізації проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» з 13 до 19 лютого на горі Красії (с. Кострино Закарпатської області) зберуться в навчально-тренувальний табір зі сновбордингу студенти Технічного університету міста Кошиці Словаччина) та Ужгородського національного університету.

Спортсмени УжНУ розпочинають транскордонне співробітництво зі Словаччиною
22 січня в УжНУ відбулася перша робоча зустріч Міжнародного молодіжного спортивного партнерства між Україною та Словаччиною. Транскордонне співробітництво стало можливим завдяки сприянню Норвезького фінансового механізму. Угода про співпрацю була підписана 15 січня 2016 року.

Заходи, передбачені в рамках спільної реалізації проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство»

До вашої уваги – розклад спортивних та соціальних заходів, передбачених програмою реалізації спільного норвезько-словацько-українського проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство»:


Ми у Facebook