Науковці-біологи УжНУ взяли участь у міжнародній конференції в Чернівцях

Форум присвятили 140-річчю з дня заснування кафедри ботаніки, лісового і садово-паркового господарства та Ботанічного саду Чернівецького університету

Нещодавно виповнилося 140 років із дня заснування кафедри ботаніки, лісового і садово-паркового господарства та Ботанічного саду Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Цій події була присвячена міжнародна наукова конференція «Регіональні проблеми вивчення і збереження біорізноманіття», яка днями відбулася на базі університету.
Любов Фельбаба-Клушина

Доповіді стосувалися теоретичних і прикладних аспектів вивчення й охорони фіторізноманіття, а також питань інтродукції рослин.

Кафедра ботаніки, лісового і садово-паркового господарства Чернівецького національного університету має добрі наукові традиції і є одним із центрів класичних напрямків ботаніки. Впродовж багатьох років науковці кафедри ботаніки біологічного факультету УжНУ тісно співпрацюють з ученими цієї установи, що виявилося у численних спільних експедиціях та наукових працях.

Від нашого вишу учасниками конференції стали декан біологічного факультету Ужгородського університету Ярослава Гасинець та завідувач кафедри ботаніки УжНУ професор Любов Фельбаба-Клушина. Пані Фельбаба-Клушина виступила з доповіддю, присвяченою питанням регіональних моделей охорони рослинного покриву у гірських регіонах на прикладі басейну річки Тиси в Українських Карпатах.

Користуючись нагодою, вітаємо з ювілеєм завідувача кафедри ботаніки, лісового і садово-паркового господарства Чернівецького національного університету професора І. І. Чорнея, якому 15 жовтня виповнилося 60 років!

Вл. інф.