Тематичні профорієнтаційні бесіди у школах Міжгірщини влаштували представники філфаку

Олег Хававчак розповів про структуру вишу, факультети, спеціальності та вступну кампанію – 2018; Олександр Кордонець презентував спеціальності й спеціалізації філологічного факультету, кваліфікації, які може здобути випускник підрозділу, можливості, що відкриває філологічна освіта перед сучасним абітурієнтом

На продовження так званого марафону-святкування «Днів української писемності та мови» заступник декана філологічного факультету Олег Хававчак та доцент кафедри української літератури Олександр Кордонець влаштували тематичні бесіди в освітніх закладах Міжгірщини – Колочавській, Негровецькій та Синевирській ЗОШ.

Близько двохсот випускників названих шкіл мали змогу з перших вуст дізнати про Ужгородський національний університет та, зокрема, один із найстарших його підрозділів.

Спілкуються з молоддю Олександр Кордонець та Олег Хававчак

Олег Хававчак розповів про структуру вишу, факультети, спеціальності та вступну кампанію – 2018, яку вже можна вважати відкритою. Олександр Кордонець презентував спеціальності й спеціалізації філологічного факультету, кваліфікації, які може здобути випускник філфаку, а також можливості, що відкриває філологічна освіта перед сучасним абітурієнтом.

Вл. інф.