Досвід реформування безпекового сектора в Польщі переймав і професор УжНУ

Директор центру міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції при УжНУ Ігор Тодоров активно долучився до обговорення теми викликів сучасної польської та української політики безпеки

У Посольстві України в Польщі з послом Андрієм Дещицею
Ігор Тодоров виступає з доповіддю
З 29 листопада до 2 грудня у Варшаві для польських та українських учених і експертів було організовано освітній тур під назвою «Реформа безпекового сектора у Польщі: досвід для України». Від УжНУ у ньому взяв участь професор Ігор Тодоров.

Насичений тур, до програми якого входили семінар із експертами Польського інституту міжнародних справ, зустріч із українськими дипломатами в Посольстві України в Польщі, конференція «Реформа безпекового сектора у Польщі та в Україні», візит до Бюро національної безпеки Польщі та воркшоп «Реформа безпекового сектора у Польщі: досвід для України».

Досвід реформування безпекового сектора в Польщі переймав і професор УжНУ
У кабінеті декана факультету політичних наук і міжнародних відносин Варшавського університету професора Станіслава Суловського
Досвід реформування безпекового сектора в Польщі переймав і професор УжНУ
Ігор Тодоров та колишній міністр оборони Польщі, екс-віце-спікер Європарламенту Януш Онишкевич

Директор центру міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції при УжНУ Ігор Тодоров був модератором першої сесії на конференції «Реформа безпекового сектора у Польщі та в Україні» 30 листопада. Обговорювали тему викликів сучасної польської та української політики безпеки.

Того ж дня пан Тодоров був доповідачем під час третьої сесії –стосовно польської та української політики безпеки в історичній перспективі. Тема його доповіді – «Стан та перспективи співпраці збройних сил України та Польщі»

Журналістові Медіацентру професор Тодоров розповів, про що йшлося в його доповіді: «Польща допомагає Україні в упровадженні реформи безпекового сектора. Діє спільний підрозділ – литовсько-польсько-українська бригада. Також говорив про те, що, незважаючи на історичні й політичні проблемні питання, у військово-технічному секторі співпраця між нашими державами триває, все відбувається позитивно й має добрі перспективи».

Діана Вишнева