Студенти-юристи й далі поглиблюють практичні навички у науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі

Молодь попрацювала над особливостями дослідження наркотичних і психотропних речовин та горілчаних виробів

Василь Копча проводить практичне заняття
Нещодавно в Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України відбулося чергове практичне заняття зі студентами IV курсу юридичного факультету Ужгородського університету.

Цього разу молодь під керівництвом доцента кафедри кримінального права та процесу УжНУ Василя Копчі попрацювала над особливостями дослідження наркотичних і психотропних речовин та горілчаних виробів, яке виконали працівники науково-дослідної установи.

Вл. інф.