Самостійно здобувати життєву науку рушили й магістри факультету історії та МВ

Абсолютної особистісної та професійної самореалізації вам, шановні випускники!

Самостійно здобувати життєву науку рушили й магістри факультету історії та МВ

Днями документи про успішне здобуття вищої освіти вручили й магістрам факультету історії та міжнародних відносин УжНУ.
Надія Керецман вручає диплом

Як і годиться, урочистості розпочали з виконання Державного Гімну України. Відтак слово взяла модераторка заходу – заступник декана підрозділу Надія Керецман: «Дорогі випускники, за ці п’ять років ви стали нам як рідні: ми ділили радощі й негаразди, разом пережили всілякі непрості ситуації й важкі періоди в житті. Я дякую вам за те, що обрали нас, наш факультет, що були з нами всі ці роки.

Хочеться побажати, щоб у цих стінах ви залишили всі свої клопоти, негаразди й труднощі. Сподіваюся, що ні для одного з вас проведені тут роки не будуть марними і кожен зможе реалізуватися в житті, а вручені вам сьогодні дипломи неодмінно допоможуть у цьому. Та найперше, пам’ятайте: хай що вам приготувала доля, маєте залишатися людьми! В добру путь!».

Іван Мандрик

Відтак до слова запросили завідувача кафедри нової і новітньої історії та історіографії Івана Мандрика: «Шановні випускники! Пам’ятайте: вчитися потрібно протягом всього життя! Я впевнений, що ви вже майстри своєї справи, але не забувайте: припиняти роботу над собою не можна ніколи. Колись ви заміните нас, будете навіть кращі й зможете реалізувати всі свої наміри та амбіції. Не забувайте рідний факультет, ми завжди чекаємо на вас!».

Завідувач кафедри бізнес-адміністрування, маркетингу та менеджменту Іван Черленяк також приєднався до привітань колег і побажав випускникам майбутньої творчої праці і розвитку.

Дипломи вручають Іван Черленяк та Ганна Мелеганич

Завідувач кафедри історії Стародавнього світу і Середніх віків Ігор Ліхтей повідав аудиторії відому притчу Івана Франка про життя, а доцент кафедри історії України Юрій Данилець висловив удячність батькам випускників за те, що привели своїх дітей на цей факультет, а також випускникам, співпраця з якими завжди була продуктивною і приємною.

Слово для привітання взяв і старший викладач кафедри історії Стародавнього світу і Середніх віків Олег Сліпецький: «Хай вам на життєвому шляху зустрінеться принаймні одна людина, котра буде вас розуміти. Бажаю вам, дорогі випускники, абсолютної особистісної та професійної самореалізації!».

Юрій Офіцинський

Доцент кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Ганна Мелеганич побажала магістрам не забувати одне одного, «адже друзі, яких ми знаходимо протягом навчання, – на все життя!».

Відтак аудиторія мала можливість передивитися відеопривітання для випускників від «мешканців» факультету.

Від імені всіх випускників із промовою виступив Юрій Офіцинський. Уже колишній магістрант зачитав власноруч створену жартівливу статистику найбільш уживаних викладачами факультету висловів, а також поділився деякими цінними порадами від наставників щодо любовних стосунків.

Після всіх поздоровлень настала найурочистіша для випускників мить – вручення омріяних дипломів. Завершили свято студентським гімном «Ґаудеамус», спільним фото та дегустуванням смачного торту.

Юлія Шипович,
фото Роберта Паппа