На стоматологічному факультеті відбувся симпозіум з дитячої стоматології
20 квітня на стоматологічному факультеті відбувся симпозіум «Актуальна практика в дитячій стоматології: європейський вибір, єдиний стоматологічний простір». До участі долучилося понад 250 слухачів не лише з Ужгородського університету, але й з інших авторитетних вишів країни.

Євген Костенко

Відкрив симпозіум декан стоматологічного факультету Євген Костенко, який побажав учасникам успішної, плідної праці. Цікаво, що симпозіум з дитячої стоматології відбувається вперше на Закарпатті, тож це знакова подія не лише для нашого університету, а й для краю загалом.

Оксана Клітинська

Відтак учасників привітала завідувач кафедри стоматології дитячого віку Оксана Клітинська, яка наголосила на тому, що такі заходи дають можливість науковцям і лікарям ділитися напрацюваннями й вільно обмінюватися досвідом.

Разом із тим Оксана Василівна виступила з доповіддю про основні досягнення програми «Здорова усмішка дітей Закарпаття».

На стоматологічному факультеті відбувся симпозіум з дитячої стоматології

Крім того, слухачі мали унікальну нагоду послухати лекції провідних науковців, професорів, завідувачів кафедр різних вишів України, як-от: столичних НМУ імені О.О.Богомольця та НМАПО імені П.Л.Шупика, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Харківського національного медичного університету, Івано-Франківського національного медичного університету, Української медичної стоматологічної академії, що в Полтаві та ДЗ «Дніпропетровська державна медична академія».

Учасники стверджують: за один день мали нагоду набратися достатньо досвіду й почути багато цікавих думок від колег, адже на симпозіумі представили всі школи дитячої стоматології. Тепер є над чим попрацювати, аби вдосконалюватися й підносити рівень стоматології в країні.

Ксенія Шокіна