21 кілометр пішки до омріяної вершини подолали студенти області

За традицією сходження на Говерлу відбувається щоліта

21 кілометр пішки до омріяної вершини подолали студенти області
У ці вихідні студентський актив Закарпаття підкорив найвищу вершину України. За традицією такий захід відбувається щоліта: його організовує департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА. Цього разу підкорення Говерли студенти приурочили Дню проголошення Декларації про Державний суверенітет України.
21 кілометр пішки до омріяної вершини подолали студенти області

Хоч маршрут був нелегкий, адже брав свій початок з боку Франківщини, а закінчувався на Рахівщині, всі учасники сходження вдало закінчили подорож. Загалом студенти пішки подолали 21-кілометровий шлях.

На вершині мальовничої Говерли студентський актив виконав Гімн України, розгорнув Державний прапор, полотнища Ужгородського національного університету та Студентської ради області як співорганізаторів акції. До речі, наш виш у заході представили 15 студентів-активістів.

21 кілометр пішки до омріяної вершини подолали студенти області

Учасниця події Андріана Завадяк, голова студентської профспілки УжНУ, зауважила: «Це мій перший похід такого роду. У горах досі бувала тільки взимку, під час лижного сезону, і ніколи не думала, що долати гірські маршрути влітку не менш захопливо. Тепер маю нову мрію: піднятися на гору Петрос. А ще планую в новому навчальному році організувати сходження на Говерлу для студентів УжНУ».

Іван Полюжин, організатор заходу, студент УжНУ і голова Студентської ради області, відзначив: «Сходження студентських лідерів на Говерлу  ̶  це насамперед доказ активності студентів закарпатських вишів. Таку традицію варто продовжувати».

Вл. інф.