Біологічний факультет УжНУ розпочинає співпрацю з колегами з Польщі

Ярослава Гасинець, Людмила Симочко, Роман Кіш обговорили питання співпраці з науковцями ботанічного саду Ягеллонського університету та Інституту ботаніки Польської академії наук

Ярослава Гасинець

Науковці біологічного факультету УжНУ (Ярослава Гасинець, Людмила Симочко, Роман Кіш) впродовж триденного візиту до Кракова відвідали ботанічний сад Ягеллонського університету та Інститут ботаніки Польської академії наук.

У ході зустрічі директор ботанічного саду професор Й. Мітка ознайомив колег із України з колекціями рослин, представлених в експозиціях відкритого ґрунту та оранжереях тутешнього комплексу, а також із тематикою та напрямами наукових досліджень, які провадять науковці ботсаду Ягеллонського університету.

Біологічний факультет УжНУ розпочинає співпрацю з колегами з Польщі

Особлива увага під час зустрічей була зосереджена на налагоджені та розвитку наукових контактів між дослідниками біологічного профілю УжНУ та польськими вченими, зокрема досягнуто домовленостей про дальші напрямки співпраці в питаннях обміну досвідом, підготовки двосторонніх проектів, започаткування спільних тривалих дослідницьких програм.

Ботанічний сад Ягеллонського університету
Підготовлено за інформацією