Біологи УжНУ взяли участь у міжнародному семінарі з питань екології, мікробіології та енвайронментології

Увага учасників зібрання в польському Івоничі-Здруї була зосереджена й на результатах міжнародної співпраці країн-партнерів у сфері охорони навколишнього середовища

Представники біологічного факультету УжНУ взяли участь у міжнародному семінарі, що відбувся 18–20 листопада в польському місті Іво́нич-Здруй. Захід був присвячений актуальним питанням екології, мікробіології та енвайронментології.

Науковці з Америки, Польщі України представили результати своїх багаторічних досліджень та обговорили можливості застосування інноваційних технологій для вирішення екологічних проблем Карпатського регіону.

Людмилі Симочко вручають сертифікат

Ужгородський національний університет представляли науковці біофаку – доценти Андрій Гамор та Людмила Симочко, викладач Кароліна Шейдик.

Людмила Симочко виступила з доповіддю на тему: «Eco-microbiological investigation of soil in the Carpathian Region».

Значна увага заходу була також зосереджена на результатах міжнародного співробітництва країн партнерів у сфері охорони навколишнього природного середовища та обговоренні нових напрямків транскордонної співпраці.

Вл. інф.