У добру путь!

Близько 150 магістрів-випускників економічного факультету отримали дипломи

20 лютого студенти, їхні близькі та викладацький колектив економічного факультету зібралися в ректораті Ужгородського національного ректорату з урочистої нагоди – вручення дипломів черговому випуску магістрів підрозділу.
Віталій Сержанов

Модерувала захід п’ятикурсниця економічного факультету, голова студентської ради вишу Вікторія Микулянець. Першим до вітань дівчина запросила декана Віталія Сержанова.

«Сьогодні Україна перебуває на часі великих змін, але, повірте, для вас відкриті широкі можливості. Навчання на економічному факультеті було гарним періодом вашого життя, тепер же настав час іти далі. Завжди пробуйте щось нове, прагніть до більшого, розвивайтеся і пам’ятайте про відповідальність за майбутнє нашої країни», – побажав випускникам Віталій Вікторович.

Після промови декана присутні в залі виконали Гімн України. Відтак із вітаннямиБлизько 150 магістрів-випускників економічного факультету отримали дипломи виступили доктор економічних наук Вікторія Готра, завідувачі кафедр: економіки підприємства –професор Василь Мікловда, обліку і аудиту –професор Йосип Даньків,  фінансів і банківської справи – Віра Варцаба, кафедри економічної теорії –доцент Олександр Молнар. У своїх виступах вони щиро бажали випускникам усього найкращого на майбутньому шляху.

Зі святом колишніх магістрів привітали також їхні молодші колеги – КВН-команда економічного факультету «Ва Банк». Своєю чергою, випускники висловили вдячність викладацькому колективу підрозділу за роки навчання, здобуті знання, навички та досвід.

Урочисте вручення дипломів

Вручення дипломів учорашнім студентам економічного факультету вдалося дуже піднесеним. Загалом посвідки про здобуття ступеня магістра отримали близько 150 випускників підрозділу. Після урочистої частини випускники фотографувалися на згадку та вирушили продовжити святкування.

Антоніна Чундак,
фото Роберта Паппа