Декана стоматологічного факультету Євгена Костенка обрали головою Асоціації стоматологів-ортопедів і зубних техніків України

Стоматологічна школа на Закарпатті і далі активно працює над розробкою підходів до експертної оцінки якості надання дентальної допомоги населенню

0 4 241

Декана стоматологічного факультету Ужгородського університету, доктора медичних наук професора Євгена Костенка на останньому з’їзді Асоціації стоматологів-ортопедів і зубних техніків України обрали головою профільного організації, діяльність котрої спрямована на розробку методологічних засад і забезпечення прогресивного розвитку ортопедичної стоматології в Україні.

Євген Костенко

За останні роки очільнику стоматологічного факультету УжНУ вдалося розширити навчальний курс ортопедичної стоматології в університеті до низки дисциплін, необхідних для вдалої нострифікації дипломів вітчизняних спеціалістів до документа європейського зразка, що він планує й надалі впроваджувати у загальноукраїнській стоматологічній освіті.

Стоматологічна школа, яка розвивається на Закарпатті під керівництвом професора Євгена Костенка, продовжує активно працювати над розробкою підходів до експертної оцінки якості надання дентальної допомоги населенню, а її представники за останні роки успішно захистили низку кандидатських дисертацій та далі представляють свої наукові здобутки на вітчизняних і міжнародних форумах.

На черзі в команди факультету участь у міжнародному конгресі з судової стоматології у Бельгії, що організовується International Organization for Forensic Odonto-Stomatology у вересні 2017 р., де одну з наукових секцій дентальної ідентифікації очолюватиме професор Євген Костенко.

Головування у складі Асоціації стоматологів-ортопедів і зубних техніків України, на думку самого професора, дозволить не тільки активно налагоджувати зв’язки з іншими профільними інститутами та забезпечить впровадження нових принципів у роботу організації, а й сприятиме новому ефективному етапу розвитку асоціації, спрямованому на оптимізацію та розробку методів оцінки надання ортопедичної допомоги населенню України.

Вл. інф.