День Піфагора математики традиційно відзначили обранням містера факультету

Переможцем цьогорічного конкурсу став Владислав Рущак, який протягом усього заходу почувався впевнено і невимушено

25 квітня у студентському центрі дозвілля «Ювентус» відбулося справжнісіньке шоу: співи, танці, жарти й море веселощів. Концерт, подумаєте? Ні, це математичний факультет УжНУ цьогоріч так свого містера обирав.

Михайло Повідайчик

Офіційна частина свята розпочалася зі слів декана факультету Михайла Повідайчика, який привітав присутніх з Днем Піфагора, побажав студентам гарно провести час, а також повідомив про скасовану першу пару наступного дня.

Відтак разом із головою профкому математичного факультету Олександром Бараном (до речі, Містером матфаку – 2017) вручив грамоти найкращим студентам за участь у науковій конференції. До привітань долучилися й заступники декана – Мирослава Герич та Павло Мулеса. «Бажаю, щоб ваші можливості були еквівалентні бажанням, щоб коло друзів ніколи не звужувалося, а в центрі завжди панувала довіра та взаємодопомога. І нехай серед людей, які вас оточують, ніколи не буде сторонніх коренів. Мільйон надій та бажань! А найголовніше, – щоб всі заліки та іспити, принесені життям, ви склали тільки на «відмінно»!» – привітала студентів і всіх присутніх Мирослава Сергіївна.

День Піфагора математики традиційно відзначили обранням містера факультетуЧленами журі цьогорічного конкурсу стали декан матфаку Михайло Повідайчик, директор СЦД «Ювентус» Мар’яна Баран, заступник декана математичного факультету з виховної роботи Павло Мулеса, заступник декана математичного факультету Мирослава Герич, секретар профкому УжНУ Марта Гирич та виконувач обов’язків голови студради УжНУ Неллі Коштура.

Неофіційну частину відкрив дитячий танцювальний колектив «Перлинка», виконавши український стилізований флешмоб та іспанський танець. Крім того, глядачів вражали ліричними вокальними композиціями (деякі, до речі, написані власноруч) студенти різних факультетів УжНУ, зокрема й математичного. Трішки гумору до святкової програми додали й команди КВН «4 поверх» (філологічний факультет), «Свідки Піфагора» (факультет історії та міжнародних відносин), «Дробовик бітбоксер» (факультет іноземної філології) та учасники фестивалю «Ліга сміху» в Одесі «Радужный Енот».

День Піфагора математики традиційно відзначили обранням містера факультетуТа головною подією вечора все ж залишалося питання «Хто він, Містер матфаку – 2018?». Конкурсанти вражали публіку трьома виходами та інтелектуальним конкурсом, який не обійшовся без жартів. Хлопці зачаровували своїм артистизмом і вмінням дефілювати. Перший вихід «Ready to GO» познайомив публіку із шістьма номінантами на звання факультетського містера. Під час другого – «Shut up policeman» – конкурсанти «вкрали»… серця всіх дівчат, присутніх у залі, поставши в образі «особливо небезпечних» (але таких красивих) грабіжників.

День Піфагора математики традиційно відзначили обранням містера факультетуДень Піфагора математики традиційно відзначили обранням містера факультету

Беата Чабіна

У перерві між виходами судді та глядачі мали змогу оцінити фотогенічність хлопців та обрати «Містера Фото», подивившись на великому екрані світлини з фотосесії, зробленої напередодні. Третій і фінальний вихід під назвою «Gentlemen’s road» завершили класичними чоловічими образами у білих джентльменських сорочках.

Інтелектуальний конкурс же був незвичним, із «веселими» задачками та справжніми чоловічими питаннями :).

Владислав Рущак

Справжньою «родзинкою» вечора стала Беата Чабіна – засновниця відомого на все Закарпаття Театру вогню «Flamberg». Дівчина просто зачарувала глядачів неймовірним виступом. Завершили ж святкову програму команда «Street Workout Uzhgorod» із власним акробатичним номером.

А щоб глядачі ще більше захопилися концертною програмою для них провели конкурс у стилі реп-батлу, подарувавши годину відпочинку у боулінгу.

Відтак настав час все ж дізнатися, хто став містером математичного факультету УжНУ 2018 року. Отож свою прихильність у номінації «Містер глядацьких симпатій» присутні віддали Владиславу Рущаку (учаснику під № 1), якому було присвоєно також титул «Містер інтелект». У номінації «Містер усмішка» переміг учасник під № 6 Христофор Антофій, «Містером мужність» став № 2 – Іван Фулайтар, титулом «Містер дружність» відзначили учасника під № 3 Ярослава Рогача, «Містером артистизм» став № 4 Даніел Каршаї, а «Містером фото» обрали № 5 Віктора Чубирку. Ну а переможцем цьогорічного конкурсу став Владислав Рущак, який протягом усього вечора почувався впевнено та невимушено.

Вітаємо всіх конкурсантів!

Кароліна Бучковська,