Депутат парламенту Чеської Республіки поспілкується зі студентами факультету міжнародних економічних відносин

Декан факультету міжнародних економічних відносин Микола Палінчак під час візиту до Чеської Республіки зустрівся з депутатом парламенту цієї держави Радімом Голечеком (Mgr. Bc. Radim F. Holeček).

Парламентар погодився відвідати факультет міжнародних економічних відносин і прочитати лекцію на тему «Сучасна ситуацію у Сирії: проблеми конфлікту». Річ у тім, що Радім Голечек особисто відвідав Сирію в складі делегації Європейського Союзу, тож зможе ознайомити студентів з особливістю та специфічними рисами тамтешнього конфлікту, чітко охарактеризувати етапи його загострення, перебіг та можливі перспективи розв’язання.

Це буде чудовою нагодою для студентів факультету міжнародних економічних відносин почути про один із найбільших конфліктів сьогодення, його розвиток та суб’єктів від очевидця, а отже, більше дізнатися про нього.

За інформацією кафедри міжнародних економічних відносин

Читати також Цього ж автора