Для випускників шкіл в Ужгородському університеті організують профорієнтаційні олімпіади

Переможці зможуть отримати додаткові бали до окремих сертифікатів ЗНО

В УжНУ проведуть олімпіади для майбутніх абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти. Переможці зможуть отримати додаткові бали до окремих сертифікатів ЗНО (тільки при вступі до Ужгородського національного університету).

Про це на засіданні Вченої ради поінформував голова приймальної комісії Петро Горват. 11-класники зможуть перевірити свої знання з біології, географії, фізики, хімії та математики.

Олімпіаду проведуть у два етапи. Перший – заочний – триватиме впродовж березня (учасники надсилатимуть відповіді електронною поштою). До другого (очного) туру перейдуть ті, хто правильно виконає 75 % завдань. Орієнтовний час проведення очного етапу олімпіади – кінець квітня.

Учасники, які продемонструють результат понад 90%, отримають додаткові бали до сертифікатів ЗНО при вступі до УжНУ на обрану спеціальність біологічного, географічного, фізичного, хімічного чи математичного спрямування.

«Положення про Всеукраїнські олімпіади ДВНЗ «УжНУ» для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти» розроблено на підставі наказу МОН України та додано до Правил прийому.

Ольга Брайлян