Для вручення дипломів із відзнакою випускникам-магістрам в УжНУ вперше організували окреме свято

Омріяні документи про здобутий фах найуспішнішим магістрам вручив ректор Володимир Смоланка

0 2 016
9 лютого у Великій залі ректорату Ужгородського університету вручили дипломи з відзнакою випускникам-магістрам. Таке свято в нашому виші організували вперше.

Церемонія вручення

Захід розпочався з виконання Державного Гімну України. Відтак слово надали ректору університету Володимиру Смоланці. Він привітав присутніх і виголосив кілька порад на майбутнє нашим випускникам. Ректор також вручив найуспішнішим магістрам омріяні дипломи.

Після урочистої церемонії до присутніх з промовою звернувся вже випускник історичного факультету, голова cтудентської ради УжНУ Олександр Варшава, який цього дня також офіційно закінчив своє навчання у виші.

Докладніше про свято – в нашому відеосюжеті.

Антоніна Чундак
Фото Віталія Завадяка, Василя Третяка,