До міського конкурсу моделювання «Юний технік» долучилися й ужнівці

Діти дивували оригінальністю, неповторністю й різноманітністю виробів – представили не тільки «технічні» макети, а й роботи з бісеру, кераміки, пластику, навіть сірників

До міського конкурсу моделювання «Юний технік» долучилися й ужнівці
Днями в центрі Ужгорода на площі Шандора Петефі відбулася виставка дитячих робіт у рамках міського конкурсу моделювання «Юний технік». Школярі представляли створені власноруч експонати. Долучилося до заходу понад півсотні учнів із 16 шкіл Ужгорода.

До міського конкурсу моделювання «Юний технік» долучилися й ужнівці

Діти дивували оригінальністю й неповторністю власних виробів. Вражали й різноманітністю, адже представляли не тільки «технічні» макети, а й роботи з бісеру, кераміки, пластику, навіть сірників.

Головний організатор конкурсу – управління освіти Ужгородської міської ради. Почесну місію обрати найкращі роботи довірили компетентному журі, у складі якого й представники УжНУ – громадський декан юридичного факультету Михайло Кіш та доцент кафедри приладобудування ІТФ Олександр Бутурлакін, а також спеціально запрошений гість Єрусалим Хайль (волонтер «Корпусу Миру»).

Олександр Бутурлакін

«Оцінювали за такими критеріями, як оригінальність, самостійність та призначення виробу», – розповів Олександр Петрович. Зокрема зізнався, що радий бути присутнім та такій події, адже дуже задоволений дитячою винахідливістю й креативністю.

Михайло Кіш зауважив: «Усі роботи заслуговують уваги, адже діти докладали чимало зусиль, аби гідно представити свій експонат. Звісно, є роботи, які вирізняються з-поміж усіх, зокрема це макети будівлі водяного млина та найпростішої моделі авіаракети.

Михайло Кіш

Проте найбільше сподобалася зменшена копія символу Італії – амфітеатру «Колізей», який виготовили з сірників. Вважаю, що цей захід дуже корисний, адже сприяє розвитку та розширенню кругозору наших дітей».

На завершення всі школи нагородили за участь у конкурсі, але тільки тридцятьом найкращим пощастило дістати запрошення до наступного етапу, що передбачає самостійне створення моделі будь-якого виду транспортного засобу.

Віра Лабич