Доцент УжНУ взяла участь у найбільшому в Україні фестивалі готельно-ресторанного бізнесу

Ольга Світлинець представила туризмознавчий напрям в Ужгородському університеті на «HoReCa Show – 2016» у Львові

Доцент кафедри туристичної інфраструктури та сервісу УжНУ Ольга Світлинець відвідала найбільший в Україні фестиваль готельно-ресторанного бізнесу «HoReCa Show – 2016», що нещодавно відбувся у Львові.

Ольга Світлинець

У рамках події організатори передбачили поєднання міжнародного конкурсу кухарів, бар-шоу, ярмарку фермерських продуктів, виставки, лекторію готельєрів і рестораторів, майстер-класів і практикумів.

Мета заходу – зібрати в одному місці в Україні кращих професіоналів і майстрів у сфері HoReCa, запросити міжнародних експертів для обміну досвідом, створити сприятливе середовище для розвитку сфери гостинності і готельно-ресторанного бізнесу й покласти початок кардинально новому, вищому рівню таких заходів у нашій країні.

Уперше в Україні було зібрано таку кількість справжніх професіоналів цієї сфери. Захід виявився справді корисним і пізнавальним. Варто відзначити неабияку зацікавленість відвідувачів, адже на певні лекції та майстер-класи зали були переповнені.

Вл. інф.