Дослідницьким мікроскопом та витяжною шафою збагатилася навчально-матеріальна база біофаку

Колектив біологічного факультету висловлює подяку керівництву вишу за розширення можливостей для експериментальних досліджень

Якість підготовки фахівців значною мірою визначається станом навчально-матеріальної бази вищого навчального закладу, яка дає можливість на належному рівні провадити теоретичне й практичне навчання, а також – наукову діяльність.

Витяжна шафа

Щодо біологічного факультету, то за останні роки аудиторії, лабораторії, викладацькі тут капітально переобладнано й модернізовано. Навчальні заняття забезпечені мультимедійними відеокомплексами. Проте дослідницька база майже не зазнавала оновлення впродовж останніх десятиліть.

За тестуванням нової техніки

Оскільки факультет має давні традиції експериментальних досліджень, тут сформувалася цитоембріологічна школа, то запорукою її розвитку, як і будь-яких сучасних біологічних досліджень, є наявність та постійне оновлення матеріально-технічної бази – приладів та іншого обладнання. Тож приємно, коли зрушення помітні і в цьому напрямку.

Нині колектив біологічного факультету висловлює щиру подяку керівництву вишу, яке в цей непростий час знайшло можливість і кошти на придбання необхідного для факультету дослідницького мікроскопа та витяжної шафи.

За інформацією деканату
біологічного факультету УжНУ