Доцент біологічного факультету представляла УжНУ на Міжнародному симпозіумі у Туреччині

Марина Кривцова доповідала про власні наукові пошуки й одночасно була членом Міжнародного наукового комітету конференції

Спільне фото учасників форуму
Марина Кривцова виступає з доповіддю
Доцент біологічного факультету Марина Кривцова представляла Ужгородський національний університет на Японсько-Турецькому міжнародному симпозіумі «Jatuspub II «Pharmaceutical and Biomedical Sciences», що пройшов у вересні у турецькому місті Трабзоні.

Науковець УжНУ виступила з доповіддю на тему «Use of antimicrobial properties of medicinal herbs and probiotic materials as an alternative means of antibiotic therapy» та одночасно була членом Міжнародного наукового комітету конференції.

У роботі представницького форуму взяли участь учені з Японії, Туреччини, Алжиру, Румунії, Ірану, Індії, Словаччини та інших країн. Варто зауважити, що голова організаційного комітету конференції Prof. Dr. Nazım ŞEKEROĞLU є проректором Kilis 7 Aralэk University, з яким Ужгородський національний університет» цього року уклав договір про співпрацю за програмою «Mevlana programy».

Вл. інф.