Доцент факультету міжнародних економічних відносин очолила Асоціацію міст-побратимів Ужгорода й Корвалліса

Рішення членів Асоціації про обрання Ольги Качмар новим президентом було одностайним

Пітер Бобер, Ольга Качмар та Микола Палінчак
Днями на факультеті міжнародних економічних відносин відбулося чергове засідання членів Асоціації міст-побратимів Ужгород – Корвалліс, на якому були присутні делегати зі США на чолі з Пітером Бобером. На порядку денному зібрання було переобрання президента Асоціації.

Одностайним рішенням членів об’єднання новим президентом обрано доцента прикладної лінгвістики, заступника декана з громадських зв’язків факультету міжнародних економічних відносин Ольгу Качмар.

Члени Асоціації висловили подяку за плідну роботу вже колишньому президенту Павлу Бланару і висловили своє переконання, що обрання молодої та перспективної президентки дасть новий поштовх розвитку Асоціації та посилить співпрацю дружніх міст.

За інформацією кафедри міжнародних економічних відносин