Драйвово й кольорово фізики УжНУ відсвяткували День Архімеда ’2018

Фізичний факультет і до організації дозвілля студентів підходить інноваційно ☺

Драйвово й кольорово фізики УжНУ відсвяткували День Архімеда ’2018

Організація дозвілля студентів фізичного факультету вирізняється інноваційними підходами ☺. Цьогоріч вони перевершили самі себе: тематична фотозона з яскраво-червоними кульками, аудіовізуальне шоу на початку дійства, а ще – талановиті артисти, котрі просто вражали своїм хистом.
Мирослав Карбованець

Урочистості цьогоріч розпочав заступник декана Мирослав Карбованець, який розповів присутнім, чому саме Архімеда фізики вважають своїм покровителем. Також сердечно привітав усіх зі святом.

Модераторами заходу були відомі вже не тільки фізикам колишні випускники підрозділу Іван Граб та Олександр Олень. котрі зробили традиційну святкову перекличку, наголосивши, що тільки в День Архімеда представники всіх спеціальностей збираються в одній залі.

Найпершою з сузір’я талантів виступила студентка 4-го курсуДрайвово й кольорово фізики УжНУ відсвяткували День Архімеда ’2018 фізичного факультету Ярослава Удут, котра, як зауважили ведучі, кожен рік так гармонійно поєднує образ із піснею, що аж дух захоплює. Від неї естафету перейняла «найтанцювальніша» КВН-команда підрозділу «КВК ВК»: гумор не залишив байдужим нікого. Також виступив студент 6-го курсу фізфаку Владислав Шульга з авторською піснею «Фантазія», написану за кілька годин до свята.

На дійстві показали свої уміння й гості свята: Народний художній колектив «Танцювальна Корпорація Друзів», команди Закарпатської Ліги КВН – «Дробовик Бітбоксер» і «Счастье бывает разное», а також саксофоніст Ігор Переродов.

Родзинкою вечора стало піксельне шоу театру вогню «FLAMBERG».

Завершили свято спільним виходом на сцену учасників і глядачів, аби показати, що фізфак – це велика дружна сім’я.

Марія Шелельо,
фото фізичного факультету