Акція з профілактики церебро-васкулярних та серцево-судинних захворювань

16.12.2017
Expired!

Акція з профілактики церебро-васкулярних та серцево-судинних захворювань

У суботу, 16 грудня, в ТЦ «Дастор» з 10:00 до 15:00 буде проходити акція з профілактики церебро-васкулярних та серцево-судинних захворювань.

Мета заходу: виявлення факторів ризику інсульту, інфаркту та їх профілактика.

У рамках акції в торговому центрі всі охочі матимуть змогу виміряти артеріальний тиск, визначати рівень глюкози в крові та провести ультразвукове обстеження сонних артерій (дуплекс-сканування) шиї. Також організатори акції запланували консультаційні прийоми, під час яких буде можливість отримати інформаційні матеріали й консультацію щодо профілактики названих захворювань.

Захід проходитиме за підтримки й з участю членів Всеукраїнської молодіжної асоціації студентів-медиків UMSA-Uzhhorod, Обласного центру нейрохірургії та неврології, лікарів-ендокринологів Закарпатської обласної клінічної лікарні, спонсорською участю компанії виробників глюкометрів Bionime, обласного Центру здоров’я та студентів-медиків ДВНЗ «УжНУ».

The event is finished.