жовтень, 2017

09жовтняalldayДебати з нагоди Дня юриста(День: понеділок)

ПОКАЗАТИ ДЕТАЛІ

Деталі події

Юридичний факультет Ужгородського університету та Закарпатський осередок Ліги студентів АПУ запрошують амбіційних та сповнених азарту студентів на дебати з нагоди Дня юриста, які відбудуться 9 жовтня 2017 року.

Точка зору, переконання, чіткість, апеляція до опонента, емоційність та стриманість – все це застосовується в грі, яка стала реальністю та яка є важливою для всіх – від політиків до громадських діячів. ДЕБАТИ. Саме вони вимагають вміло поєднувати красномовство та аналітичне швидке мислення. І що не менш важливо – прогнозувати реакцію опонента та його відповідь на вашу репліку.

Якщо ти:

• кмітливий та активний студент I-VI курсу Ужгородського національного університету
• хочеш розвити якості успішного оратора
• прагнеш здобути нові знання у сфері права та просто любиш цікавого спілкування
• бажаєш корисно провести час та познайомитися з новими людьми

– тоді тобі саме до нас!

На тебе чекають можливості:

– продемонструвати свої знання перед провідними спеціалістами у сфері права
– випробувати свої навички при вирішенні конкретного практичного кейсу
– здобути безцінний досвід, нові знання та знайомства

Дебати відбудуться за британською системою на теми:

1) уряд повинен легалізувати проституцію
2) уряд повинен дозволити вільне носіння зброї
3) уряд повинен дозволити здійснювати евтаназію
4) уряд повинен легалізувати легкі наркотики

Ставши частиною заходу, кожен з вас зможе спробувати власні сили, аналізуючи неординарну ситуацію, яка відповідає реальній ситуації, що нині є в країні, а також, звісно, кожен зможе вдосконалити свої здібності оратора.

До участі у дебатах запрошуються команди з двох студентів І-VI курсів Ужгородського національного університету (можлива участь викладачів).

Дата події: 9 жовтня 2017 року
Місце проведення: юридичний факультет (вул. Капітульна 26), зал судових засідань.

Не зволікай – РЕЄСТРУЙСЯ (реєстрація обов’язкова)

ПРАВИЛА ДЕБАТІВ

Час