Місцевий час

• Час (чи тривалість): 01:00 - 13:00

Expired!

Вхід вільний

Дедлайн реєстрації на ІІ міжнародну науково-практичну конференції «Здійснення та захист прав внутрішньо переміщених осіб»

20 квітня у м. Ужгороді на базі Ужгородського національного університету відбудеться ІІ міжнародна науково-практична конференція «Здійснення та захист прав внутрішньо переміщених осіб».

Конференція проводиться відповідно до плану Міністерства освіти і науки України проведення міжнародних, всеукраїнських конгресів, форумів, науково-практичних конференцій та семінарів на 2018 рік з ініціативи юридичного факультету УжНУ.

Публікація матеріалів конференції безкоштовна. Планується видати збірник матеріалів після завершення конференції.

У рамках конференції планується робота за такими тематичними напрямами (секціями):

1. Міжнародно-правове регулювання статусу внутрішньо переміщених осіб та біженців.
2. Здійснення конституційних прав внутрішньо переміщеними особами.
3. Адміністративно-правові механізми захисту прав внутрішньо переміщених осіб.
4. Здійснення цивільних та трудових прав внутрішньо переміщеними особами.
5. Гарантії соціальних прав внутрішньо переміщених осіб.
6. Проблемні аспекти судового захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

Для участі у конференції необхідно надіслати одночасно:

1. Заявку на участь у конференції.
2. Електронний варіант наукової статті.
3. Відскановану копію рецензії наукового керівника (для осіб, що не мають наукового ступеня).

Зазначені вище матеріали необхідно надіслати до 20:00 10 квітня 2018 р. на адресу електронної пошти marija.mendzhul@uzhnu.edu.ua

У темі листа просимо зазначити: науково-практична конференція «Здійснення та захист прав внутрішньо переміщених осіб»

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська, німецька, словацька, чеська, угорська, румунська, польська.

Вимоги до оформлення

• Наукова стаття повинна бути виконана на актуальну тему, містити глибоке наукове дослідження, без плагіату.
  • Обсяг наукової статті – до 15-ти сторінок, текстовий редактор — Microsoft Word, орієнтація – книжкова, поля – усі 20 мм; гарнітура – Times New Roman, кегль – 14, міжрядковий інтервал – 1,5.
  • Перший рядок – назва доповіді (великими літерами, шрифт жирний, вирівнювання по центру).
  • Другий – прізвище та ініціали автора (шрифт жирний, вирівнювання по правому краю).
  • Третій – посада, науковий ступінь, учене звання (або курс та місце навчання),
  • Далі – текст доповіді, вирівняний по ширині.
  • Наприкінці роботи необхідно вказати відомості про наукового керівника (для аспірантів та студентів).
  • Посилання у тексті оформляються посторінково у режимі зносок.
  • Електронний варіант наукової статті має бути названий прізвищем автора роботи і записаний у форматі .doc (наприклад, Іваненко.doc).

Інформаційний лист українською та англійською мовами.

Координати оргкомітету

88015, м. Ужгород, вул.М. Заньковецької, 89А,