Кафедра плодоовочівництва і виноградарства УжНУ

• Часова зона: America/New_York
  • Дата: 29.01.2018 - 25.02.2018
  • Час (чи тривалість): 02:00 - 10:00
Зала засідань Вченої ради УжНУ (мала)

Місце події

Зала засідань Вченої ради УжНУ (мала)
площа Народна 3, Ужгород, Закарпатська область, Україна

29.01.2018 - 25.02.2018

Час

вільний

Міжнародна науково-практична конференція «Пермакультура та екологічно-безпечне землеробство»

24–25 лютого 2018 року в Ужгородському національному університеті відбуватиметься Міжнародна науково-практична конференція “Пермакультура та екологічно-безпечне землеробство”.

Кінцевий термін реєстрації, подання тез та оплати участі – 29 січня (реєстрацію закінчено).

Організатори:

• Міністерство освіти і науки України;
  • Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет», біологічний факультет, кафедра плодоовочівництва і виноградарства;
  • ГС “Пермакультура в Україні”;
  • Permaculture SK;
  • Permaculture (CS);
  • Hungarian Permaculture Association;
  • “Permaculture and alternative Communities” informal group at the eFKa Women’s Foundation

Наукова програма

Конференція передбачає роботу таких секцій:

• Пермакультура, агроекологія, органічне землеробство, біологічний метод захисту рослин, екобудівництво, енергоефективність у вищих навчальних закладах. Особливості складання навчальних програм та викладання.
  • Органічне землеробство та пермакультура. Біологічний метод захисту рослин. Біологічні препарати в землеробстві.
  • Збереження та відтворення родючості ґрунтів, управління водними ресурсами, роль лісової і лучної рослинності у формуванні ґрунту, ґрунтова мікробіологія.
  • Економічна та соціальна пермакультура (екологія в місті і сільській місцевості, сільське господарство за підтримки спільноти, розвиток регіонів). Пермакультура для дітей.
  • Екобудівництво, екосанітарія, водопостачання та водовідведення. Енергозбереження та енергоефективні технології.

Офіційні мови – українська, англійська

Докладніше про тематику, спрямування конференції та умови участі – у вкладених нижче файлах

Conference Permaculture and organic agriculture Інформаційний лист