Місцевий час

19. - 21.04.2018
Expired!

Вільний

Х міжнародна науково-практична конференція «Закарпатські правові читання»

19-21 квітня на базі Ужгородського національного університету відбудеться Х міжнародна науково-практична конференція «Закарпатські правові читання». Захід проводиться відповідно до плану Міністерства освіти і науки України проведення міжнародних, всеукраїнських конгресів, форумів, науково-практичних конференцій та семінарів на 2018 рік з ініціативи юридичного факультету УжНУ.

Ювілейна конференція традиційно збере разом студентів, аспірантів, молодих викладачів провідних вишів України та країн ЄС. На учасників чекає три дні, насичені змістовними секційними засіданнями, а також екскурсійна програма та вечірка в одному з нічних клубів Ужгорода.

Детальна інформація про умови реєстрації тут.

Дедлайн реєстрації учасників із подальшим опублікуванням роботи у збірнику матеріалів конференції – 5 квітня о 23:59. Кінцевий термін реєстрації для тих, хто хоче взяти участь у заході без публікації – 10 квітня о 23:59.

Про попередню, ІХ міжнародну науково-практичну конференцію «Закарпатські правові читання», читайте за посиланням.

The event is finished.