Місцевий час

30.05.2018
Expired!

вільний

Круглий стіл «Cучасна мовна ситуація в Закарпатській області: стан і перспективи»

У середу, 30 червня, у залі засідань Вченої ради Ужгородського університету відбудеться круглий стіл «Cучасна мовна ситуація в Закарпатській області: стан і перспективи».

Організаторами заходу є Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, ГО «Національно-культурний простір «Джерела»» у співпраці з ГО «Суспільний інститут медіа», «Європейською правдою» та Медіацентром УжНУ.

У роботі круглого столу запланована участь представників місцевої влади, науковців Ужгородського університету, Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ, Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, педагогів, що працюють у школах із мовами викладання національних меншин.

Модеруватиме захід декан філологічного факультету Ужгородського національного університету Галина Шумицька.

Початок – о 10.00.
Реєстрація учасників – із 9.30

Круглий стіл відбудеться в рамках проекту «Просування реформ в регіони», що реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій і Європейською правдою за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

The event is finished.