Місцевий час

Expired!

вільний

Зустріч з американським істориком Джоном Свонсоном

26 вересня, з 14-ї до 17-ї години, в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка відбудеться зустріч з американським істориком-новітником, професором Джоном Свонсоном (University of Tennessee at Chattanooga), що має в Україні тримісячне наукове стажування і перебуває в Ужгородському національному університеті за програмою «Fulbright Global Award Scholar 2018».

Модератор заходу – кандидат історичних наук Павло Худіш.

Організатор – кафедра історії України Ужгородського національного університету.

Запрошуються історики-американісти, а також усі охочі. Буде забезпечено переклад з англійської на українську.

Вхід вільний.

Із колом наукових зацікавлень шанованого гостя попередньо можна ознайомитися за  посиланням.

The event is finished.