Факультет іноземної філології долучився до профорієнтаційної роботи у виші
На запрошення вчителів англійської мови Ужгородської загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів, у рамках профорієнтаційної роботи викладачі кафедри англійської філології факультету іноземної філології  О.В. Кішко, Н.В. Петій та студенти 4-5 курсів англійського відділення провели презентацію факультету для учнів випускних класів.
Факультет іноземної філології долучився до профорієнтаційної роботи у виші

Студенти представили своє бачення англійської мови як мови міжнародного спілкування, акцентували на важливості її вивчення молоддю. Вони репрезентували англійську, зокрема, як мову освіти, літератури, музики. Розповіли також про взаємозв’язок мережі Інтернет та мови міжнародного спілкування. Учні дізналися багато цікавих фактів з представленого матеріалу.

У невимушеній атмосфері юнаки та дівчата мали змогу не тільки поспілкуватися зі студентами, а й ознайомитися з перевагами професії іноземного філолога. Майбутні випускники цікавилися подробицями навчання на факультеті, дозвіллям студентів, життям у гуртожитку.

Вл. інф.