Факультет МЕВ розпочинає співпрацю зі Львівським національним університетом ім. Івана Франка

Під час зустрічі деканів обговорили специфіку підготовки міжнародників у сучасних умовах, особливості формування навчальних планів, проаналізували можливі форми партнерських взаємин

Під час зустрічі
Днями відбулася зустріч декана факультету міжнародних економічних відносин УжНУ професора Миколи Палінчака з деканом факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, професором, Надзвичайним та Повноважним послом Маркіяном Мальським.
Підписання договору про співпрацю

У робочій зустрічі взяли участь завідувач кафедри міжнародних економічних відносин, директор Інституту державного управління та регіонального розвитку,  професор Володимир Приходько, завідувач кафедри міжнародної політики, професор Ален Панов, завідувач кафедри теорії та практики перекладу, професор Іван Зимомря, доцент кафедри міжнародної політики, директор Інституту міжнародного партнерства УжНУ, Надзвичайний та Повноважний посол України Ігор Дір, Надзвичайний і Повноважний Посол України Іван Грицак, професор Володимир Химинець, доцент Борис Дяченко.

Під час зустрічі обговорили специфіку підготовки міжнародників у сучасних умовах, особливості формування навчальних планів, проаналізували можливі форми партнерських взаємин між факультетами.

На завершення декани підписали договір про співпрацю між підрозділами ужгородського та львівського вишів.

За інформацією кафедри міжнародних економічних відносин