Цьогоріч підрозділ випустив 124 фахівців

Факультет іноземної філології відсвяткував 48-й випуск
Дівчата у вечірніх та коктейльних сукнях різних кольорів, розмаїття зачісок та макіяжів, хлопці, батьки з розкішними букетами квітів, усмішки, спалахи фотокамер, сотні напутніх слів, спогадів… У такій атмосфері 2 липня на факультеті іноземної філології відбулося вручення дипломів.

Мирослава Лендьел

Цьогоріч факультет іноземної філології випустив 124 фахівців з англійської, французької та німецької мови й літератури: 58 спеціалістів та 66 магістрів, з яких шестеро – з відзнакою.

З улюбленими викладачами

За словами декана Михайла Рошка, випускники мали унікальну можливість вчитися на факультеті, який за п’ять років тричі змінював назву. «Викладачі впродовж років ділилися знаннями й намагалися оберігати студентів від прірв – як у романі Селінджера «Над прірвою в житі»», – вважає декан факультету. Михайло Рошко запевнив, що відпускають у світ випускників як рідних дітей і завжди будуть раді побачити їх у стінах факультету іноземної філології.

Яна Баніна

Привітати випускників «найвищого» факультету (з огляду на розташування на 5-му поверсі корпусу на БАМі) завітала проректор з науково-педагогічної роботи професор Мирослава Лендьел. Гостя закликала студентів ставити перед собою високі завдання і впевнено рухатися до мети. Побажала бути щирими та оптимістами, а також не втратити молодечого запалу.

З напутніми словами до випускників звернулися майже кожен із завідувачів французького, німецького, англійського та румунського відділень й усі охочі.

Випускниця, багаторічний голова профбюро факультету Яна Баніна від імені студентів щиро подякувала викладачам та словами Ліни Костенко запевнила випускників, що «Кожен фініш – це, по суті, старт…»

Іванка Когутич