Факультет історії та міжнародних відносин долучився до відзначення Дня Європи в університеті

Учасники євровікторини «Країни Європи» отримали подарунки від Інформаційного центру ЄС, який виступив спонсором

У рамках відзначення Дня Європи 16 травня на факультеті історії та міжнародних відносин влаштували євровікторину «Країни Європи».

Захід провели у форматі «своєї гри»: кожен гравець обирав тему, у межах якої було п’ять запитань різного рівня складності, що оцінювалися від 10 до 50 балів.

Учасники вікторини продемонстрували добру ерудицію і кмітливість, вміння аналізувати факти та події, які стосувалися політичного, соціально-економічного та культурно-освітнього життя країн Європи.

У підсумку переможцями вікторини стали Сергій Грись (2-й курс, «Країнознавство»), Вадим Матвієнко (2-й курс, «Міжнародні відносини») та Анастасія Криницька (2-й курс, «Міжнародні відносини»).

Призери та інші учасники заходу отримали подарунки від Інформаційного центру ЄС, який виступив спонсором заходу.

За інформацією деканату факультету історії та міжнародних відносин

Читати також Цього ж автора