Вівторок, 27.06.17, 01:25 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Спорт

Найкращі баскетбольні «снайперки» вчаться на факультеті здоров’я і фізичного виховання

Упродовж березня відбувалися матчі баскетбольного турніру серед дівчат у залік 67-ї загальноуніверситетської спартакіади студентів УжНУ. Випробувати оновлені кільця спорткомплексу «Буревісник» виявили бажання 11 команд.

Суддівський корпус турніру очолив Олександр Тріфон: «Змагання проводимо за коловою системою. У груповому відборі дві найкращі команди здобувають путівки до фіналу. У вирішальних поєдинках за перемогу нараховуємо 2 очки, за нічию – одне. Ігри тривають два періоди по 7 хвилин».

Жеребкуванням учасниць поділили на дві групи. Першу утворили команди географічного, фізичного, медичного, стоматологічного факультетів та представниці факультету здоров'я і фізичного виховання; у другій змагалися колективи хімічного, математичного, економічного факультетів, а також туризмознавки, айтішниці й коледжанки.

Гурт фіналісток склали представниці хімічного й стоматологічного факультетів, коледжу й факультету здоров'я та фізичного виховання.

У вирішальних двобоях найкращі снайперські здібності показали баскетболістки факультету здоров'я й фізичного виховання, які перемогли в усіх зустрічах і, набравши 6 очок, стали переможницями турніру.

Трохи забракло фортуни коледжанкам, які поступилися тільки чемпіонкам, тож срібні нагороди – у них. Долю бронзових медалей вирішила особиста зустріч представниць хімічного й стоматологічного факультетів, у якій дантистки не зуміли знайти достатніх аргументів для перемоги. Тож третє місце – в хімічного факультету.

Вручали грамоти, медалі та заповітний кубок старший викладач кафедри фізичного виховання Василь Шароді й триразова чемпіонка України з гандболу, майстер спорту Наталія Семаль.

Наступним видом змагань студентської спартакіади буде волейбол.

Богдан Зілінець, студент відділення журналістики

Фото із соцмережі ФБ