Федір Ващук: «Я легітимно обраний ректор і відповідаю за колектив, який мені довірив цю посаду»

[special_heading tag=”h2″ title_style=”3″]

Ректор Федір Ващук

«Під тиском я ніколи не відступлю, не покину університет. Якщо буде цивілізована розмова про те, що в Україні нова влада і треба всіх нових людей, то можна розглянути питання про нові вибори. Ректором повинен бути той, кого підтримає колектив, а не призначать політики», – сказав ректор УжНУ Федір Ващук під час зустрічі зі студентами, які прийшли до ректорату 24 лютого.[/special_heading]

Ознайомившись зі зверненням частини викладацького складу, ректор додав: «Я легітимно обраний ректор і відповідаю за колектив, який мені довірив цю посаду. Ніколи не чинив жодного тиску на студентів чи працівників університету, не переслідував за їхні переконання. Ніяк не ототожнюю себе з колишнім президентом Віктором Януковичем. Вважаю, що за останній рік очолюваний мною виш досяг значних показників у різних сферах діяльності. Зокрема, Ужгородський університет багато зробив у напрямку реальної євроінтеграції. Нормалізувалася також атмосфера у колективі. Розумію, що незадоволені будуть завжди. Поважаю думку своїх колег. Гадаю, що під зверненням про підтримку чинного ректора можна зібрати сотні підписів, але робити це безглуздо. Упевнений, вирішувати, хто очолюватиме найбільший виш Закарпаття, буде колектив університету в правовому полі».