ФІФи вітали своїх першокурсників й обрали Міс факультету

Головний приз – корону цьогорічної факультетської красуні – здобула Богдана Боїшко

28 листопада у великій залі ректорату УжНУ студенти й викладачі факультету іноземної філології відсвяткували День першокурсника. Традиційно обирали й найвродливішу дівчину підрозділу.

ФІФи вітали своїх першокурсників й обрали Міс факультетуМодераторами заходу виступили харизматичний ведучий Богдан Дінслер та четвертокурсниця німецького відділення Лєя Мотичка, яка разом із другокурсницею Катериною Путрашик й студенткою третього курсу Монікою Мойсюк також є й організаторами свята. Стартував захід із відеопредставлення учасниць конкурсу – кожна з красунь презентувала себе й свої захоплення.

Михайло Рошко

Представивши членів журі та спонсорів, ведучі заходу надали слово деканові Михайлу Рошку, який привітав усіх присутніх, а найперше, ясна річ, – новачків факультету, зі святом та сповістив аудиторії приємну новину – вільний від пар день після святкування. Така звістка неабияк підняла настрій молоді.

Радували публіку цьогорічні кандидатки на корону дизайнерським виходом від екс-міс факультету Вікторії Теличко, представленням своїх хобі та планів на майбутнє, запальним танцем, виходом у вечірніх сукнях та інтелектуальним конкурсом.

До слова, деякі з учасниць проявили себе не тільки як вишукані красуні, а й як дуже талановиті й творчі особистості. Учасниця під номером «4» Діонісія Губинець порадувала зал піснею, а конкурсантка № 3 Марія-Анна Олексик презентувала відео свого хисту – малювання.

Богдана Боїшко

Між виходами міс розважали аудиторію команди КВН «В комі», «КВК ВК», «Єноти» та переможці студентської Ліги сміху – 2017 «Дробовик Бітбоксер». Особливим подарунком для присутніх стало талановите виконання пісень студентками факультету – другокурсницями Софією Кільгановською, Азарій Євгенією, Іриною Гончарук, Ніною Ткачук, колишньою міс ФІФ Ангеліною Бонкало, першокурсницею Катериною Гриб та студенткою третього курсу Монікою Мойсюк.

Красуням дісталися нагороди в номінаціях «Міс глядацьких симпатій», «Міс грація», «Міс розумниця», «Міс оригінальність», «Міс ніжність», «Міс старанність», «Міс фантазія», «Міс усмішка» та «Міс талант». Віце-міс факультету стала Даяна Губинець, а головний приз – корону цьогорічної факультетської красуні – отримала Богдана Боїшко.

Святкування ФІФська молодь продовжила в одному із нічних клубів міста.

Юлія Шипович,
фото Роберта Паппа