Філологи організували свій перший шашковий турнір

Щоб якісніше підготуватися до другого виду змагань X загальноуніверситетської спартакіади викладачів і співробітників та для урізноманітнення дозвілля викладачів на філологічному факультеті за сприяння голови профкому, доцента кафедри української мови Алли Галас  було організовано шашковий турнір.

Михайло Кондор

Змагання перевершили будь-які очікування й продемонстрували, що в нашому підрозділі не тільки є хороша команда, яка, до речі, вже ставала призером спартакіади, а й має надійний резерв.

Баталії були непередбачуваними, цікавими, а переможця й призерів визначив тільки останній тур. Що особливо приємно констатувати, серед кращих – і представниці прекрасної половини людства.

Олеся Харьківська, Алла Галас, Ольга Пискач

Найупевненіше виступили доценти кафедри української мови Михайло Кондор та Віталія Папіш. Вони здобули по 4,5 очка з 6 можливих, однак звитяжцем завдяки перемозі в особистій зустрічі став Михайло Васильович.

Віталія Папіш

Не менш драматичним виявилося й суперництво за 3-є місце. Старший викладач кафедри слов’янської філології та світової літератури Марта Демчик на фініші змагань зуміла здолати тріумфатора турніру Михайла Кондора й наздогнала викладача кафедри журналістики Віталія Завадяка та автора цих рядків. Усі троє з однаковою кількістю очок (по 3,5) і здобули «бронзу».

За результатами змагань буде сформовано збірну команду філологів, яка наступної середи й захищатиме честь факультету на спартакіаді.

За інформацією доцента кафедри журналістики
Володимира Тарасюка, учасника змагань
Фото Віталія Завадяка