Філологічний шукав і знайшов свою Королеву Закрайсвіття

Корона головної вродливиці першокурсниці цього вечора дісталася журналістці Оксані Кичері

Вчора на філологічному факультеті відзначали свято краси і грації – День першокурсника та Міс філологічного факультету – 2016. За звання найгарнішої змагалося вісьмірко красунь першокурсниць.

Галина Шумицька

Традиційно урочистості відкрила декан факультету Галина Шумицька, яка привітала студентів та викладачів зі святом і розповіла, що цього дня всі вони перенесуться у фантастичний світ – королівство Закрайсвіття, де сьогодні обирають головну красуню. «Світів стільки, скільки нас із вами. І кожен у цьому світі – королева чи король. Якщо ми будемо розуміти, що у цьому світі кожен має своє місце і свою корону, – наші світи будуть взаємодіяти, дарувати одне одному ніжність, добро, ласку, любов. Тоді пануватиме гармонія і взаєморозуміння».

Тож вирушаємо до Закрайсвіття і ми.

У замку на високій горі БАМ сьогодні конкурс краси – серед учасниць обирають головну красуню Закрайсвіття. Поки принцеси-першокурсниці дефілювали, танцювали й презентували себе, за межами замку прості жителі теж прагнули потрапити на бал. Туди поспішали і принц, і місцеві відьми, і навіть дракон. Не забарилися й журналісти, які вели прямий репортаж з місця події і питали у місцевих мешканців, за кого з красунь ті вболівають. Про життя за межами замку розповідали студенти-першокурсники різних відділень.

У замковому дворику тим часом студенти-словакісти зі своїм викладачем паном Мерліном, кгм… тобто Мартіном, співали словацько-ельфійських пісень, колектив «Тартан» виконував середньовічні танці, а хлопці з організації «Street workout» порадували глядачів акробатичним шоу.

Принцеси переконували, що краса – не єдине, чим вони можуть похизуватися. Дівчата Закрайсвіття не лише вродливі, а ще й винахідливі – це доводили у інтелектуальному конкурсі. Розповідали, як діяти, якщо батьки хочуть видати заміж за незнайомого принца, та як у них відпроситися на бал до сусіднього королівства, радили, що краще взяти з собою на кінну прогулянку та як перебути довгий осінній вечір.

Урочиста мить нагородження

Селфі з філфаком

Гумору святу додавали дівчата-журналістки з команди КВН «В комі», які жартували про факультетських викладачів, буденні ситуації, ще й дали пораду, що робити в будь-якій незрозумілій ситуації в гуртожитку.

Доки журі визначало цьогорічну красуню Королеву, ведучий свята Сашко Курта здійснив свою давню мрію – зробив селфі з усіма глядачами в залі. Відтак оголосив переможницю. Цього року корона головної вродливиці філологічного факультету дісталася Оксані Кичері з відділення журналістики.

Відтак із Закрайсвіття глядачі вирушили на бал до сусіднього королівства Ейли, де святкували до ранку.

Ксенія Шокіна,
фото, відео Роберта Паппа