Філологічний факультет відзначив початок новорічно-різдвяних свят

У найбільшій аудиторії підрозділу зібралися студенти, викладачі, співробітники, до яких завітали проректори Мирослава Лендьел та Ігор Король, хорова капела «Боян», інші гості

Філологічний факультет відзначив початок новорічно-різдвяних свят

Розпочинається цикл новорічно-різдвяних свят, який наповнює наші серця й домівки магією. Казкова атмосфера вже панує й на філологічному факультеті УжНУ. Тут напередодні дня святого Миколая влаштували святковий захід.
Галина Шумицька

У найбільшій аудиторії філфаку зібралися тутешні студенти, викладачі, співробітники, до яких завітали проректори Мирослава Лендьел та Ігор Король, випускниця підрозділу, начальниця центру гуманітарно-виховної роботи, профорієнтації та працевлаштування УжНУ Марія Яцьків, інші гості.

У вітальному слові деканеса Галина Шумицька згадала про здобутки підрозділу в 2018 році. Так, філфак утілив нові освітні програми, організував три міжнародні конференції, виграв три міжнародні ґрантові проекти, підготував призерів всеукраїнських конкурсів. Крім того, за сприяння ректорату й закордонних партнерів оновили окремі аудиторії, облаштували комп’ютерно-лінгафонний кабінет, замінили всі вікна, закупили меблі…

Мирослава Лендьел
Ігор Король

«Рік, що минає, був складним… Але з кожного року ми виходимо сильнішими. Сильнішими стали і держава, і край, і університет, і філологічний факультет. У цей святковий період відкиньмо всі проблеми. Хай навколо вас буде багато щастя, хай буде приємно ходити на роботу. Усього найкращого, найтеплішого, найспокійнішого!» — побажала Мирослава Лендьел.

Своєю чергою, Ігор Король сказав: «2018 рік не є окремою книжкою – це розділ у книзі життя кожного з нас. Я переконаний, що цей рік дав вам фундамент, щоб наступний виявився ще кращим, успішнішим. Бажаю здоров’я, кохання, сімейного затишку, достатку!»

Студенти-україністи

Відтак студенти українського відділення представили вертепне дійство (записане поетесою Марійкою Підгірянкою ще в 1921 році), яке підготували під керівництвом Оксани Тиховської — завідувачки навчально-дослідницької лабораторії української літератури і фольклору Закарпаття, доцентки кафедри літератури. Молодь виконала колядки «Добрий вечір тобі», «Нова радість», «Небо і земля», «В Вифлеємі новина», віншували й бажали, нехай завжди буде поряд Божа поміч.

Студенти словацького відділення

Естафету привітань перейняли студенти спеціалізацій «Словацька мова і література», «Чеська мова і література».

Хорова капела "Боян"
Хорова капела “Боян”
Алла Галас

Насамкінець присутніх потішила чоловіча хорова капела «Боян», якій, до слова, виповнюється 55 років. Під час виступу боянівців було важко втриматися й не підспівувати. Співголова профбюро викладачів філологічного факультету, доцентка кафедри української мови Алла Галас подякувала хористам за майстерне виконання й подаровані моменти щастя.

Користуючись нагодою, капеляни наголосили, що шукають нові голоси.

Захід завершили за солодким столом. Нехай у ці святкові дні всім буде солодко!

Ольга Брайлян,
фото, відео Віталія Завадяка