Філософи УжНУ відзначили професійне свято круглим столом

Особливу увагу студенти і викладачі профільної кафедри звернули на виклики, які ставить перед філософією розвиток сучасної науки та інформатизація й інтенсифікація суспільного життя

16 листопада кафедра філософії УжНУ відзначала Всесвітній день філософії, проголошений на 33-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО 2005 року.
Філософи УжНУ відзначили професійне свято круглим столом
Учасники круглого столу

Зустріч студентів-філософів і викладачів кафедри за круглим столом присвятили темі «Мій світ філософії». Зі вступним словом виступила т. в. о. завідувача кафедри, доцент Тетяна Хоменко, яка привітала молодь із професійним святом, зупинилася на проблемах викладання й вивчення філософії в сучасній вітчизняній вищій школі.

Своїм баченням різних питань сучасної філософії поділилися студенти ІІ–ІІІ курсів і викладачі кафедри. Відтак відбулося обговорення доповідей. Особливу увагу учасники круглого столу звернули на виклики, які ставить перед філософією розвиток науки та інформатизація й інтенсифікація суспільного життя.

За інформацією т. в. о. завідувача кафедри філософії
Тетяни Хоменко