ФСН відзначив свої одинадцяті іменини

Днями одинадцяту річницю свого заснування відсвяткував факультет суспільних наук Ужгородського університету. Дійство влаштували в нічному клубі «Фантом», створивши в залі надзвичайно запальну атмосферу.

Свято вітальним словом розпочав декан ФСН Юрій Остапець, котрий відзначив унікальність факультету, котра насамперед виявляється у цілковитій віддачі викладачів студентам.

Присутніх веселили кумедні конкурси ведучого Івана Граба, у яких залюбки брали участь як студенти, так і викладачі (викладацький гурт «Псюха» підкорив усю аудиторію). Розважальну атмосферу свята підтримували черлідери УжНУ та КВН-команда факультету міжнародних економічних відносин «Міжнари», присутнім не дали жодного шансу занудьгувати.

Родзинкою святкування стали вокальні подарунки вихованок факультету-іменинника – Діани Якубич і Крістіни Швенди, а також студентки факультету історії та міжнародних відносин Вікторії Булеци.

Завершили відзначення іменин запальною дискотекою.

Марія Шелельо