Серед 46 цьогорічних дипломів у новоспечених фахівців – 15 із відзнакою

Своїх магістрів у доросле життя відрядив факультет суспільних наук
На факультеті суспільних наук побільшало дипломованих фахівців. 46 магістрантів денної та заочної форм після півторарічного навчання отримали на руки свої «посвідки дорослості» цьогоріч. Вручення відбулося у холі головного корпусу УжНУ.

Оксана Повідайчик

Урочистості розпочали з Гімну України. На студентське свято завітало  чимало охочих привітати випускників. Так, заступник декана з виховної роботи Оксана Повідайчик щиро поздоровила магістрів із однією із найважливіших дат у їхньому житті. Вона висловила сподівання, що отриманий ними документ стане надійним ключем їхнього професійного зростання.

Юрій Ковач, один із перших випускників УжНУ за цим напрямком, а нині – начальник організаційного відділу апарату облдержадміністрації, радо долучився до вітань. Серед усього іншого він побажав, аби ФСНівці не забували своїх витоків, хай куди їх закине доля.

Своїх магістрів у доросле життя відрядив факультет суспільних наук

Микола Трофименко, заступник начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях, також проказав молоді вітальні слова, побажав успіхів на професійній ниві та зауважив, що радий буде бачити цьогорічних випускників у лавах держслужбовців.

Ігор Король

Від імені керівництва УжНУ перед гостями і призвідцями свята виступив проректор Ігор Король. Він наголосив, що цей випуск є перший для факультету, пройшовши півторарічну програму навчання в магістратурі. Вітаючи винуватців свята, Ігор Іванович довів, що кожна з п’яти спеціальностей, з яких випускаються студенти, нині є запитаною у суспільстві.

Від імені першокурсників, яким випускники передають свою навчальну естафету, виступив Владислав Котигорошко. Хлопець цікаво підійшов до відповідальної місії і поділився своїм життєвим кредо: «Якщо хочеш досягнути успіху так само, як хочеш дихати, – тоді ти цього обов’язково досягнеш». Саме за таким принципом він побажав магістрам іти життєвим шляхом.

На урочистому заході не обійшлося й без творчості. Випускник ФСНу Станіслав Данко порадував аудиторію мелодійною грою на фортепіано, а Софія Кельмановська заспівала для випускників.

Додамо, що магістрами факультету суспільних наук серед усіх 46 дипломів було здобуто 15 з відзнакою.

Катерина Хижняк