Ганну Мелеганич обрано координатором Мережі ВНЗ-партнерів Проекту ПР ООН / ЄС «Місцевий розвиток орієнтований на громаду»

Можемо сподіватися, що співпраця Проекту з УжНУ буде поглиблюватися і відкриватиме більше можливостей для викладачів та студентів

0 1 491
14–15 грудня в Києві відбулася щорічна зустріч представників ВНЗ-партнерів «Вищі навчальні заклади і сталий розвиток громад» (Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – CBA Project) з огляду та планування роботи мережі.

Під час зустрічі

На відміну від багатьох подібних проектів, цей впроваджує компонент «Управління знаннями», і саме ним створено мережу ВНЗ-партнерів в Україні, завдяки чому успішно реалізується низка заходів.

За п’ять років встановлено партнерство з 33 університетами для співробітництва, зокрема, для викладання курсу зі сталого розвитку, стажування студентів, проведення невеликих досліджень, семінарів та видання публікацій на теми, що пов’язані з основними напрямками діяльності Проекту. Ряд партнерських університетів ініціювали викладання окремого курсу або модулю зі сталого розвитку суспільства у своїх навчальних закладах.

Проект МРГ підтримав публікацію навчального посібника та ряду монографій. Близько сотні студентів з університетів-партнерів беруть участь у конкурсі наукових робіт та літній школі «Сталий розвиток за участі громад». Проводяться міжнародні конференції, круглі столи, семінари дебати; обмін студентами, зокрема для проходження практик; конкурси проектів та наукових робіт для студентів та інше.

Результати роботи за згаданими напрямками у вишах України за 2015 рік аналізувалися на щорічній зустрічі координаторів. Відкрили зустріч представники Проекту, зокрема Світлана Слабінська, спеціаліст з комунікацій та моніторингу, зробила загальний огляд співпраці, озвучила мету та завдання Проекту МРГ стосовно роботи з університетами. Було заслухано звіти кожного представника від партнерського університету. Водночас всі разом обговорили план роботи на наступний рік.

Ганна Мелеганич

Оцінкою роботи та залученості УжНУ в діяльність Проекту стало те, що саме координатора співпраці від УжНУ – доцента, кандидата політичних наук, директорку Центру сталого розвитку Ганну Мелеганич було одноголосно обрано керівником Мережі ВНЗ-партнерів Проекту ПР ООН / ЄС «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» на 2016 рік.

Таким чином, можемо сподіватися, що співпраця Проекту з УжНУ буде поглиблюватися і відкриватиме більше можливостей для викладачів та студентів.

Вл. інф.