Географічний факультет обрав своїх містера і міс

Корона та звання «Міс географічного факультету – 2016» дісталося Ірині Цімботі, а «Містером» став Василь Гайдук

Географічний факультет обрав своїх містера і міс
26 жовтня студентів геофаку УжНУ у стінах Падіюну зібрало свято першокурсника. У рамках заходу обирали найвродливішу дівчину та наймужнішого хлопця на факультеті.
Географічний факультет обрав своїх містера і міс

Із вітальним словом перед студентами, викладачами та гостями дійства виступила проректор УжНУ Мирослава Лендьел. Пані Мирослава висловила щиру радість, що на географічному факультеті – рівноправ’я, адже не перший рік поспіль організатори конкурсу не забувають і про чоловічу частину підрозділу. Побажала членам журі об’єктивності, а всім присутнім – гарного настрою.

Географічний факультет обрав своїх містера і міс

Відтак до слова запросили декана географічного факультету Івана Калинича, котрий теж привітав усіх присутніх з чудовим святом. Побажав наснаги, бадьорості, терпіння.

Географічний факультет обрав своїх містера і міс

Доля учасників конкурсу була в руках почесного журі, до складу якого увійшли депутат районної ради Роланд Цебер, менеджер весільного салону «Богиня» Олександра Глухан, адміністратор закладу «Чікен Хат» Олег Кушнір та «Міс УжНУ – 2015» Аліса Конончук.

Право першими вийти на сцену після урочистої частини, звичайно ж, мали конкурсанти. Цього року за звання найкращих боролося 6 пар студентів-першокурсників різних відділень геофаку. Вперше глядачі побачили претендентів на головні титули у вбранні від весільного салону «Богиня».

Географічний факультет обрав своїх містера і міс

Щодо другого виходу, то організатори вирішили зробити його у стилі кежуал, а одразу після появи конкурсантів на сцені влаштували інтелектуальний конкурс. Питали і про кольорові моря світу, і про кількість материків на планеті, і про те, що буде, коли вороні виповниться сім років. Усі учасники проявили кмітливість і вміння швидко і правильно відповідати на питання.

Втретє конкурсанти приміряли на себе образи справжніх байкерів. Шкіряні куртки і драйв, який випромінювали учасники, нікого не залишили байдужими.

Географічний факультет обрав своїх містера і міс

Між появою учасників на сцені глядачів чекала цікава та насичена програма. Вирушити на хвилинку в Ірландію та побачити справжні кельтські танці всім присутнім допоміг студентський Дім історичного танцю та гри «Тартан». Зачаровували красою своїх голосів Олеся Мельник та Вікторія Булеца.

Для багатьох відкриттям вечору став молодий ужгородський гурт «Little Ice Age». Викликали сміх усіх присутніх команда КВН фізичного факультету «ВК» і Йосип Логачов, котрий підготував комедійний виступ у жанрі стенд-ап. А співали всім залом разом із Романом Вайнагієм під його запальну гру на акордеоні.

Географічний факультет обрав своїх містера і міс

Востаннє перед винесенням вердикту конкурсанти вийшли на сцену у вечірньому вбрані. Журі довго радилося і врешті розділило титули… Тож «Міс дружністю» стала Крістіна Мартин, «Містер мужність» – Іван Салей; звання «Міс посмішка» дісталося Крістіні Шекулі, а «Містер артистичність» – Тарасові Ціпіню; титул «Міс чарівність» відійшов Надії Соскиді, а «Містером фото» став Ярослав Фіялковський. Ірина Цімбота була визнана як «Міс ніжність», а Василь Гайдук виграв титул «Містер стиль». Звання «Міс фото» та «Містер дружність» дістали Іванна Дуркот та Іван Бабинець відповідно. Що стосується титулу «Міс оригінальність», то його присудили Галині Турицькій, а Адам Кружель став «Містером посмішкою».

Титулами віце-міс та віце-містер факультету вдостоїли Крістіну Шекулу та Адама Кружеля. Корона та звання «Міс географічного факультету – 2016» дісталися Ірині Цімботі, а «Містером» став Василь Гайдук.

Агнеса Сабелко,
фото Іллі Паппа