Вівторок, 27.06.17, 20:21 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Спорт

Гирьовики УжНУ привезли зі змагань у Львові бронзову нагороду

Нещодавно у Львові відбувся щорічний Всеукраїнський турнір з гирьового спорту, присвячений пам’яті майстра спорту, професора Юрія Резнікова.

Змагання влаштовують уже вшістнадцяте. Організатори мають на меті не тільки вшановувати пам’ять професора, а й популяризувати, загалом розвивати гирьовий спорт, сприяти підвищенню майстерності спортсменів, крім того, – формувати національні збірні для участі в міжнародних турнірах.

За регламентом, учасники визначали найкращих в особистому і командному заліках.

Цьогоріч до Львова приїхало 189 спортсменів з 11 регіонів України. У збірній нашої області – і четверо студентів УжНУ: Микола Прокоп, Михайло Тупиця, Наталія Бенко та Марія Штефко.

Дівчата боролися за нагороди у ривку, хлопці – у двоборстві.

Першим із студентів УжНУ на поміст вийшов Микола Прокоп, який змагався у ваговій категорії до 68 кг. У поштовху він показав результат у 93 підйоми за 10 хвилин, а в ривку – 107, що є його новим рекордом. У загальному заліку наш силач посів 13-те місце.

Відтак естафету прийняла Марія Штефко, яка у в/к до 63 кг зуміла 73 рази підняти 16-кілограмову гирю за відведений час і впритул наблизитися до призерів, – завоювавши почесне 4-те місце. Варто врахувати те, що дівчина не тренувалася майже півроку через травму.

Згодом виступила й інша представниця прекрасної статі із Закарпаття. Наталія Бенко у в/к понад 68 кг показала неймовірні 185 підйомів у ривку. Це не тільки дозволило їй оновити власний рекорд, а й здобути для себе бронзову медаль, а для команди – важливі залікові пункти.

Останнім Ужгородський університет на турнірі представляв Михайло Тупиця. Хлопець у жовтні здобув срібло на Чемпіонаті світу. На цих змаганнях теж показав хорошу форму, та все ж не найкращу. Набравши у поштовху 141 пункт, а в ривку 151, Михайло відразу у двох вправах зумів поліпшити свої результати, проте посів лише 7-ме місце у в/к до 73 кг.

Крім представників УжНУ, Закарпаття представляли тренер Михайла Тупиці Василь Потокій (в/к до 73 кг – 5-е місце), брати Микола та Антон Гичка (у в/к до 78 кг – 4-а та 27-а позиція відповідно), а також заслужений тренер України – Андрій Яремус (у в/к понад 95 кг виборов бронзову нагороду).

У командному ж заліку збірна Закарпатської області посіла 6-е місце, що на сходинку вище, ніж торік. Однак найголовніше те, що спортсмени набралися досвіду й надалі поліпшуватимуть свої результати.

Юрій Піясюк

Спорт | 20.12.16 | Додав Г_Кришiнець | 263 | 0.0/0
Теги: спортсмени, студенти, Спорт, гирьовий спорт