Головну фіфу ФІФу обрано!

Другою віце-міс факультету іноземної філології стала Анета Крец, першою – Євгенія Бойкова, корону ж головної красуні здобула Ольга Тарко – вона ж перемогла в номінації «Міс глядацьких симпатій»

Головну фіфу ФІФу обрано!

Позмагатися за звання головної красуні факультету іноземної філології зібралося дев’ятеро першокурсниць. 19 листопада у філармонії зібралося чимало студентів, викладачів та гостей, аби дізнатися, хто ж здобуде корону переможниці.

Михайло Рошко

Вітав присутніх декан факультету Михайло Рошко. «Студенти нашого факультету народилися під щасливою зіркою. Випускники інших підрозділів часто не можуть знайти роботу, а в нас просять кваліфікованих кадрів потенційні роботодавці. Знаєш іноземну мову – весь світ перед твоїми ногами. Знання кількох мов відкриють вам шлях до щастя та успіху», – зауважив очільник факультету й анонсував майбутні подорожі Європою, які вже планує факультет. Відтак найактивніших студентів і викладачів декан нагородив грамотами.

На додачу до відзнак декан зробив ще один приємний подарунок – вівторок оголосив днем здоров’я та самостійної підготовки.

Головну фіфу ФІФу обрано!Між виходами чарівних номінанток на звання міс підрозділу публіку радували танцювальні й вокальні номери. Звісно, не обійшлося й без усіма улюбленого інтелектуального конкурсу. Красуні проявляли свою кмітливість, відповідаючи на запитання про те, чому земля не квадратна, чому дівчата відкривають рота, коли фарбують вії, а ще з’ясовували: 7+5 – буде єдинадцять чи одинАдцять (насправді дванадцять).

Ольга Тарко

Крім того, ведучі розіграли серед глядачів ще й квитки на афтепаті в один із нічних клубів Ужгорода. Перемога діставалася нелегко: потрібно було хутко добігти до сцени, виконати гімн Малайзії, поспівати й придумати, як можна оригінально розшифрувати абревіатуру ФІФ (факультет ініціативної файти звучить ніби непогано, чи не так?).

Переможні ж місця основної події вечора розподілилися так:

Другою віце-міс стала Анета Крец, першою – Євгенія Бойкова, а корону головної красуні факультету здобула Ольга Тарко – вона ж стала переможницею у номінації «Міс глядацьких симпатій».

Ксенія Шокіна