Географічний факультет запрошує вступати на нову спеціальність

Встановлений обсяг набору – по 30 осіб на денну та заочну форми навчання

Географічний факультет запрошує вступати на нову спеціальність

Згідно з рішенням Ліцензійного комітету Міністерства освіти та науки України від 25 травня 2017 року, кафедра фізичної географії та раціонального природокористування Ужгородського університету відтепер має право готувати здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти в галузі знань «Природничі науки» (10) за новою спеціальністю «Географія» (106).

Встановлений обсяг набору – по 30 осіб на денну та заочну форми навчання.

Зараховуватимуть абітурієнтів на тих же умовах, що й при вступі на спеціальність «Середня освіта – Географія», тобто за результатами конкурсу сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь (ЗНО) з таких предметів:

1. Українська мова та література (ваговий коефіцієнт – 0,2).
  2. Історія України (ваговий коефіцієнт – 0,3).
  3. Географія/Біологія (ваговий коефіцієнт – 0,4).

та з урахуванням середнього балу про повну загальну середню освіту (ваговий коефіцієнт – 0,1).

Шановні абітурієнти! Запрошуємо вас здобути цікаву й потрібну професію!