Географічний факультет вручив дипломи своїм випускникам

Святкування випускного продовжили у невимушеній атмосфері ресторану

Географічний факультет вручив дипломи своїм випускникам

Днями майже півтори сотні випускників географічного факультету отримали омріяні посвідки профпридатності.

Географічний факультет вручив дипломи своїм випускникам

Іван Калинич, Людвіг Потіш, Степан Поп, Мирослава Лендьел та Владислав Пересоляк

41 спеціаліст та 95 бакалаврів у святкових мантіях зібралися в холі головного корпусу Ужгородського університету, аби одержати бажані дипломи.

Першим привітав уже колишніх студентів декан геофаку Іван Калинич, який наголосив, що студентські роки дали молоді квиток у професійне життя. Також Іван Васильович подякував професорсько-викладацькому складу, батькам за те, що доклали зусиль, аби у світ пішли добрі фахівці своєї справи.

Дякують випускники

Проректор із науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел наголосила, що випускники географічного факультету УжНУ будуть запитані як у нашій області, так і в Україні загалом.

«Впевнена, що альма-матер дала вам не тільки добрі знання в певній галузі, а й розуміння глибоких істин цього світу. Тож бажаю вам реалізувати себе в майбутньому!» – резюмувала Мирослава Олександрівна.

Також із теплими словами привітань до випускників звернулися завідувач кафедри фізичної географії та раціонального природокористування Степан Поп, завкафедри землевпорядкування та кадастру Владислав Пересоляк та завідувач кафедри лісівництва Людвіг Потіш.

Після урочистої церемонії дипломована молодь дякувала наставникам за незамінний досвід і щиру дружбу. На згадку зробили спільні фото. Відтак продовжили святкування випускного у невимушеній атмосфері ресторану.

Віра Лабич