Ім’ям визначного випускника УжНУ назвали нову літературну премію

Лауреатом премії імені Петра Скунця можна буде стати раз за життя

Ім’ям визначного випускника УжНУ назвали нову літературну премію
На останньому своєму засіданні Ужгородська міська рада заснувала літературну премію імені Петра Скунця – визначного закарпатського поета, лауреата Національної премії імені Т. Шевченка, почесного громадянина міста Ужгорода.
Ім’ям визначного випускника УжНУ назвали нову літературну премію

Петро Скунць родом із Міжгір’я. 1963 року закінчив українську філологію в Ужгородському університеті. Став членом Національної спілки письменників України ще студентом. 20 травня 2017 р. йому б виповнилося 75 років.

Власні літературні премії мають Львів, Івано-Франківськ, навіть Мукачево. Тепер вона є і в обласного центру Закарпаття. Літературну премію імені Петра Скунця присуджуватимуть у двох номінаціях – «Література» та «Краєзнавство». Нею відзначатимуть твори українською мовою, які на високому художньому рівні зображають місто Ужгород, його минуле та сучасне, життя видатних ужгородців.

Нагородження відбуватиметься на День міста. Лауреатом премії імені Петра Скунця можна буде стати раз за життя.

Іванка Когутич