Інформатики УжНУ «миколаїли» на Берегівщині

Гості з Ужгородського університету пообіцяли мешканцям дитячого притулку в Батьові, що зустрічі з ними продовжаться і наступного року

18 грудня, напередодні улюбленого для всіх Дня святого Миколая, студенти факультету інформаційних технологій на чолі із заступником декана з виховної роботи, доцентом Ігорем Ляхом відвідали дитячий притулок у Батьові на Берегівщині (директор – Василь Цогла).
Ужнівські айтішники з дітками притулку
Ужнівські айтівці з дітками притулку

З вітальним словом до діточок звернулися доцент Ігор Лях та четвертокурсник Василь Пискач. Подарунки 50-ом вихованцям батівського притулку від святого Миколая вручали студенти факультету інформаційних технологій Богдан Струков, Андрій Лавришин та Петро Яворський. Вихователі й діти закладу щиро раділи передноворічним гостинцям.

Гості з Ужгородського університету пообіцяли мешканцям притулку, що зустрічі з ними продовжаться і наступного 2019 року.

За інформацією завкафедри інформатики та фізико-математичних дисциплін,
доцента Олександра Лавера